logo

Vánoční adventní trhy 2019

/media/images/vanocnividen.jpg

Vánoční trhy jsou velmi oblíbené. Rádi je navštěvují jak mladší, tak i starší návštěvníci. Krásná vánoční atmosféra s vůni perníku a grogu - tak můžeme jednoduše popsat vánoční trhy. V každém větším městě jsou zpravidla vánoční trhy, kterým předchází rozsvícení vánočního stromu. Hlavně jsou všude nazdobená náměstí s rozsvíceným vánočním stromem... Překrásná atmosféra, kterou si můžeme užít pouze jednou za rok a to na Vánoce.

Největší trhy u nás jsou v Praze na Staroměstském náměstí a pak v Brně na náměstí Svobody. V zahraničí jsou trhy mnohem větší než u nás, tak je můžete také navštívit a podívat se, jaké je mají jinde.

Kupte na trzích dárky nebo maličkosti pro svou rodinu, která z nich bude mít radost. Dále na trzích můžete koupit vánoční ozdoby, dárky, ochutnat slaďoučké trdelníky, cukroví, pečené kaštany, bramboráčky, pečené klobásky, svařák, ryby, stromky atd., vše ale záleží na trzích, které se konají ve vašem městě.

Podívejte se na data vánočních trhů ve vybraných městech na rok 2019, postupně je aktualizujeme a občas sem doplníme i další.

Pokud zde naleznete chybu nebo nepřesnost, prosím, kontaktujte nás.