logo

Vánoční a adventní trhy Kolín 2020

/media/images/kolin.jpg


Za chvíli už tady máme opět Vánoce, se kterými je spojeno pečení cukroví, nákup dárků a návštěva vánočních trhů. V Kolíně budou připraveny vánoční trhy, které jsou naplánovány na 4 dny. Během nich si můžete tyto vánoční a adventní trhy perfektně užít s dokonalou atmosférou.

Nejenže po celém městě najdete vánoční výzdobu, ale rovnou v listopadu a prosinci se můžete těšit na tři velké vánoční akce, které zaujmou nejen děti, ale i dospělé. Víte, co je všechno připraveno?

S ohledem na aktuální situaci (PES), kdy se všechno mění ze dne na den, je možné, že některé akce budou omezeny nebo zrušeny. Záleží vždy na každém městu nebo provozovateli, jak se k vládním opatřením postaví.


✅ Rozsvícení stromu v Kolíně

Již na první adventní neděli, která letos vychází na 29. listopadu, bude na Karlově náměstí rozsvícen vánoční strom. Letos ale bude jiné.

Strom bude slavnostně rozsvícen 29. listopadu v 17:00. Letos se na tuto akci (záznam) podívejte online z tepla domova na Facebooku, Youtube nebo webových stránkách města.

Strom bude rozsvícen poslední neděli v listopadu.

Během rozsvícení stromu pan farář zapálí první adventní svíčku.

Adventní trh

V Kolíně se koná na konci listopadu (zatím datum nebylo zveřejněno) adventní řemeslný jarmark a to na Karlově náměstí. Na náměstí budou připraveny stánky, ve kterých najdete velmi mnoho zajímavého vánočního i nevánočního zboží. Trh začíná asi v 9:00 a skončí v 17:00. Opět se můžete těšit, že si tento den užijete, nakoupíte zajímavé položky a něco dobrého k jídlu.


Získejte nádherné ozdoby nejen na stromeček ⭐


✅ Vánoční trhy

Dále si Kolín připravil i vánoční trhy, které se konají v prosinci 2020. Opět se trh uskuteční na Karlově náměstí, kde bude svítit krásný vánoční strom a také zde najdete mnoho stánků s originálním vánočním sortimentem a občerstvením, kde si zajisté každý vybere. Akce bude probíhat od devíti hodin ráno do sedmi večer. Zajděte se na jarmark podívat, ochutnejte výborné pokrmy a užijte si tradiční atmosféru.

Jarmark se bude možná konat v prosinci.

Během prosince se můžete těšit na zpívání koled, zapálení svíček a další zajímavé akce.

Samozřejmě, že přijde i Mikuláš, který obdaruje děti v domě dětí a mládeže.

Je připraveno rovněž hodně koncertů, které budou laděny do vánočního kabátku.

Líbí se vám, co všechno je v Kolíně na Vánoce připraveno?


Podívejte se na: