logo

Vánoční a adventní trhy Kolín 2021

/media/images/kolin.jpg


Za chvíli už tady máme opět Vánoce, se kterými je spojeno pečení cukroví, nákup dárků a návštěva vánočních trhů. V Kolíně budou připraveny vánoční trhy, které jsou naplánovány na 4 dny. Během nich si můžete tyto vánoční a adventní trhy perfektně užít s dokonalou atmosférou.

Nejenže po celém městě najdete vánoční výzdobu, ale rovnou v listopadu a prosinci se můžete těšit na tři velké vánoční akce, které zaujmou nejen děti, ale i dospělé. Víte, co je všechno připraveno?

Data postupně doplňujeme. Snad všechno letos bude v pořádku. Zatím čekáme na bližší informace.


✅ Rozsvícení stromu v Kolíně

Již na první adventní neděli, která letos vychází na 29. listopadu, bude na Karlově náměstí rozsvícen vánoční strom. Letos ale bude jiné.

Strom bude slavnostně rozsvícen 29. listopadu v 17:00. Letos se na tuto akci (záznam) podívejte online z tepla domova na Facebooku, Youtube nebo webových stránkách města.

Strom bude rozsvícen poslední neděli v listopadu.

Během rozsvícení stromu pan farář zapálí první adventní svíčku.

Adventní trh

V Kolíně se koná na konci listopadu (zatím datum nebylo zveřejněno) adventní řemeslný jarmark a to na Karlově náměstí. Na náměstí budou připraveny stánky, ve kterých najdete velmi mnoho zajímavého vánočního i nevánočního zboží. Trh začíná asi v 9:00 a skončí v 17:00. Opět se můžete těšit, že si tento den užijete, nakoupíte zajímavé položky a něco dobrého k jídlu.


Získejte nádherné ozdoby nejen na stromeček ⭐


✅ Vánoční trhy

Dále si Kolín připravil i vánoční trhy, které se konají v prosinci 2020. Opět se trh uskuteční na Karlově náměstí, kde bude svítit krásný vánoční strom a také zde najdete mnoho stánků s originálním vánočním sortimentem a občerstvením, kde si zajisté každý vybere. Akce bude probíhat od devíti hodin ráno do sedmi večer. Zajděte se na jarmark podívat, ochutnejte výborné pokrmy a užijte si tradiční atmosféru.

Jarmark se bude možná konat v prosinci.

Během prosince se můžete těšit na zpívání koled, zapálení svíček a další zajímavé akce.

Samozřejmě, že přijde i Mikuláš, který obdaruje děti v domě dětí a mládeže.

Je připraveno rovněž hodně koncertů, které budou laděny do vánočního kabátku.

Líbí se vám, co všechno je v Kolíně na Vánoce připraveno?


Podívejte se na: