logo

Vánoční přání opravdu potěší každého

vánoční přání

Není náhodou, že na Štědrý den se pošle nejvíce SMS zpráv a den či pár dní před ním má pošta co dělat. Všichni totiž posílají vánoční přání svým příbuzným, přátelům, známým nebo kolegům. Určitě i vy na ně nezapomínáte a chcete jim poslat něco pěkného, což vánoční přání je.

Tím, že pošlete někomu vánoční přání, dáte najevo, že na něj myslíte a přejete mu krásné svátky. Můžete poslat pohled (pohlednici), SMS nebo mail. Záleží na to, co máte rádi. Každá varianta potěší. Přání k Vánocům může být krátké nebo dlouhé, do SMS nebo na pohled se hodí krátké, do mailu klidně i dlouhé a s vánočním obrázkem.

Připravili jsme pro vás SMS vánoční přání, která by se vám mohla na rok 2024/2025 líbit. Texty se většinou vejdou do jedné SMSky.

Rachejtle nad hlavou jiskří

Rachejtle nad hlavou jiskří, je tu nový rok, my Ti do něj přejeme hlavně pevný krok.

Za oknem sype se nadílka

Za oknem sype se sněhová nadílka, záclony provoní anýz a vanilka. Vánoční koledy zpívají andělé, už jsou tu Vánoce šťastné a veselé.

Přeji Ti moře zdraví

Přeji Ti moře zdraví, potok lásky, řeku radostí a hlavně žádné starosti. Rok 2025 ať je pro Tebe rokem bezstarostným a skvělým.

Příjemné vánoční chvíle

Příjemné vánoční chvíle při kradení smrčku, smažení leklého kapra, průjmu z poslední porce bramborového salátu a mnoho štěstí v novém roce při zásahu petardou přeje ...

Do nového roku přeji hodně lásky

Do nového roku přeji hodně lásky a mého požehnání a chci Vás poprosit, příští rok na sebe buďte opatrní a nepřehánějte to se silami, letos byl Váš anděl strážný hodně ale hodně ulítaný. Ale jinak, mám Vás rád. Váš Ježíšek.

Lásku od zamilovaných

Lásku od milovaných, přátelství od přátel, větu od těch, kterých si vážíš, k tomu kapičku štěstí a moře zdraví v novém roce 2025 přeje ...

Tím nejkrásnějším dárkem k Vánocům

Tím nejkrásnějším dárkem k Vánocům, není co se zlatem třpytí. Je to úsměv, láska, pohlazení. Nad takový dar žádný není! Vše nej přeje ...

Hvězdný pozdrav sněžných vloček

Hvězdný pozdrav sněžných vloček, mnoho vánočních dárků pod stromeček, hodně štěstí, kupu lásky a příští rok žádné vrásky přeje ...

Ať v novém roce máš jen štěstí

Ať v novém roce máš jen štěstí, ať vyhýbají se Ti všechny strasti, vždyť život pořád stojí za to, tak o půlnoci připijem si na to!

Krásné svátky vánoční

Krásné svátky vánoční, pěknou cestu na půlnoční, na Vánoce velký ranec, na Silvestra velký tanec, na Nový rok rázný krok a pak šťastný celý rok.


Získejte nádherné ozdoby nejen na stromeček ⭐


Přišel mi Ježíšek nadělit

Přišel mi Ježíšek nadělit smůlu, že jí měl dost, dal mi jí fůru. Povídám, Ježíšku co takhle štěstí? Listoval v seznamu, pak mi dal pěstí. Tak veselé Vánoce a šťastný nový rok. Přeje ...

Krásný stromek

Krásný stromek, zlaté jmelí, za okny ať sníh se bělí. Stálé zdraví, pevný krok ať provází Vás celý rok. Krásné Vánoce a šťastný nový rok přeje ...

Ať nový rok 2025

Ať nový rok 2025 splní Vaše tajná přání, ať anděl Vaše cesty chrání a problémy ať se Vás straní. Šťastný nový rok 2025!

Nechme stranou starosti

Nechme stranou starosti, je tu doba radosti. Odšpuntujme lahvinky, nadělujme pusinky. A pak ať se zpívá, slaví. V novém roce štěstí, zdraví.

Přeji bohatý stůl

Přeji bohatý stůl, výbornou rybu, sváteční večeři, co nemá chybu. Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele, jenž nikdy nezradí.

Těš se na večer plný překvapení

Těš se na večer plný překvapení, na pocit, který jindy není, na dobré jídlo do bříška a bohatého Ježíška. Tohle všechno na Vánoce a hodně zdraví v novém roce.

Měj pod stromečkem plno dárků

Měj pod stromečkem plno dárků, chutnou rybu, salát a cukroví. Do nového roku hodně penízků, k tomu lásku, úspěch a zdraví.