logo

Zimní a vánoční šperky levně: Tipy pro rok 2023

zimní vánoční šperky

Milujete zimu a Vánoce? Ozdobte se šperky se zimní a vánoční tématikou. Náušnice, přívěsky nebo prsteny s tradičními motivy vás krásně ozdobí.

Ať už si vyberete zlaté, stříbrné, nebo ocelové šperky, každý hned na vás pozná, že máte rádi zimní a vánoční období. Tyto klenoty vypadají nadčasově a klidně je můžete nosit i kdykoliv přes rok.

Vybrali jsme motivy, které jsou charakteristické pro zimu nebo Vánoce z ověřených e-shopů. Jedná se o české výrobce šperků a to www.olivie.cz a www.silvego.cz, v jejichž nabídce najdete řadu krásných šperků.

Čeká na váš pestrá nabídka a příjemné ceny. Podívejte se na naše tipy, které vás rovněž zaujmou.

❤️ Sněhové vločky

Pro zimu jsou typické sněhové vločky, které vypadají na špercích velice zajímavě. Vyberte si náušnice, prsten, přívěšek nebo náramek ozdobený právě vločkou. Některé jsou pouze stříbrné, některé jsou ozdobeny čirými nebo barevnými zirkony.

❤️ Postavičky a vzory

Vánoční stromeček, sněhulák, zvonečky, sob, ponožka a rukavice, Santa Claus, medvídek s čepičkou, anděl a ďábel, kometa atd. a další vzory a figurky, které patří k zimě a svátkům. Většinou se jedná o náušnice nebo přívěsky. Tyto roztomilé šperky potěší zejména děti, hlavně holky.

❤️ Hvězdy a hvězdičky

Hvězdy a hvězdičky patří mezi další zimní motivy. Hvězda na přívěšku, na náušnicích, přívěsku nebo prstenu ozdobena kamínky nebo bez dekoru vypadají stejně dobře jako hvězdičky na stromečku.

❤️ Andělé a andělská křídla

Andělé a andělíčci jsou spjati se svátky. Stříbrný nebo zlatý anděl a andělíček udělá vždy radost a bude nositele ochraňovat. Vyberte si anděla, který je ozdoben kameny a nebo část jeho těla je ozdobena jinou barvou. Hodí se skvěle jako dárek nebo jako adventní šperk.

Andělské křídlo ozdobí náramek, prstýnek, náhrdelník nebo náušnice. Stejně jako andělé jsou andělské šperky propojené se svátky. Pomáhají chránit. Klenoty jsou ozdobeny různými kameny, pozlacenými prvky nebo nějakou specifickou ozdobou.

❤️ Kříže a křížky

Kříž je symbol křesťanství a Vánoce jsou křesťanský svátek. Křížky se hodí nosit kdykoliv během roku, ale zde je to symboličtější. Můžete si zakoupit prostý křížek, nebo propojený s andělem, křídly, nekonečnem nebo různě nazdoben kameny a různou povrchovou úpravou.

Právě zimní šperky se nejvíce nosí během zimních měsíců. To platí i pro vánoční sváteční šperky. Ty nejlépe nosíme na svátky a také během adventu.

Pokud máte rádi zimu, vsaďte na stylový šperk se vzorem. Náušnice s motivy jako sněhulák, sob, anděl nebo hvězda vypadají krásně a udělají vám mnohem více radosti než obyčejné kruhy.

Pro koho se zimní klenoty hodí?

Jednoznačně se hodí pro milovníky zimy a Vánoc. Pokud máte zimní a adventní období rádi, jsou určeny právě pro vás. Nebo je kupte jako dárek pro dcery, vnučky, syny a vnuky.

Náušničky se sobem nebo vločkou krásně ozdobí malé i velké slečny, stejně jako dívky i ženy. Krásným klenotem nikdy neuděláte chybu, protože šperky má ráda každá ženy i slečna.

Pro kluky jsou ideální křížky, náramky a řetízky s přívěskem. Nebo náušnice, pokud je nosí. Rovněž muži rádi nosí stylové šperky.

Co všechno se zimní motivem koupíte?

  • Náhrdelníky
  • Náramky
  • Náušnice (různé druhy zapínání)
  • Prsteny
  • Přívěsky
  • Řetízky

☑️ Proč si koupit zimní a vánoční šperky?

Asi nejjednodušší odpověď je ta, že vypadají nadčasově. Určitě málokdo ve vašem okolí nosí šperky se zimními motivy a vy budete v tomto jedineční. A mít prsten, náušnice nebo řetízek s přívěskem se sněhulákem, sněhovými vločkami nebo andělem jednoznačně vypadá skvěle.

Navíc vás potěší velký výběr a nízká cena. To se bude líbit všem milovnikům šperků a tohoto období. Ozdobte se těmito netradičními šperky s tradičními motivy.

K tomu se hodí mít něco, co každému hned ukáže, že máte ráda zimu a nejkrásnější svátky v roce. Stačí si jen vybrat vzor a daný šperk.

Pořiďte si domů dřevěný betlém a zahřejte se teplou vánoční dekou s motivy.

Recenze a zkušenosti se šperky jsou pozitivní. Vypadají krásně a poslouží svému účelu. Šperky má rád každý, tak proč si neudělat radost stylovým klenotem.


☑️ Jaká je cena?

Ceny za šperky s vánoční tématikou jsou příjemné a záleží na tom, z jakého materiálu jsou vyrobeny. Levné jsou ocelové a stříbrné šperky, dražší jsou pak šperk z bílého a žlutého zlata.

V tomto e-shopu najdete široký výběr stříbrných, ocelových a zlatých šperků za nízké ceny. V tomto e-shopu najdete pouze stříbrné šperky.

Cena daného šperku se pak odvíjí podle materiálu, kamene a celkového zpracování. Na další stranu za krásný šperk se je potřeba něco zaplatit. K tomu vydrží i na další sezóny, kdy vás opět ozdobí.

V uvedených obchodech nabízejí pravidelně akce a slevy. Třeba na některou z nich natrefíte. Sleva a výprodej vždy potěší.

Jaké mají zimní šperky výhody?

⭐️ Vypadají nadčasově
⭐️ Zajímavé motivy a vzory se vám zalíbí
⭐️ Tyto šperky jsou levné
⭐️ Můžete si vybrat z velké nabídky
⭐️ Hodí se jako dárek
⭐️ Koupíte je levně v tomto obchodě a v tomto obchodě

☑️ Kde můžete koupit vánoční šperky?

Vánoční šperky zatím vyrábí jen několik výrobců. Zatím jsem našla tento e-shop a tento e-shop. Oba e-shopy nabízejí krásné a kvalitní kousky za férové ceny. Najdete tam šperky pro ženy, muže i děti. Aktuálně je mají skladem a poskytují rychlou dopravu až k vám domů nebo na vybrané místo.

Foto: olivie.cz, silvego.cz