logo

Navštivte tradiční vánoční trhy ve Frýdku-Místku

/media/images/frydekmistek.jpg

Vánoce se opravdu velmi rychlým krokem blíží. Za chvíli můžeme očekávat první sníh a začátek adventu. S adventem nás také čekají i příjemné povinnosti, jako je pečení cukroví, návštěva trhů nebo nakupování dárků. Možná tyto činnosti moc rádi nemáte, možná se ale na ně na druhou stranu dost těšíte.

Kdy se konají trhy ve Frýdku-Místku?

Vánoční trhy ve Frýdku - Místku se konají již od 2.12. až do 23.12.2016 na náměstí Svobody. Každý den budou trhy otevřené od 9:00 do 18:00. Připraven je i zajímavý program nejen pro dospělé, ale i děti. Můžeme jmenovat koncerty, divadlo, hry a další představení.

Na vánočních trzích si můžete jako obvykle koupit sváteční dekorace, drobné dárky, občerstvení a mnoho dalších artiklů, ze kterých si každý vybere.

Dále budou připraveny adventní dílny Klíč, na náměstí bude připravena Ježíškova pošta, nově dřevěná zvonička, dětský kolotoč, vánoční domeček nebo sněhulák.

Rozsvícení vánočního stromu

Také bude slavnostně rozsvícen vánoční strom na náměstí Svobody a celá výzdoba města. Tato akce se odehraje hned v den, kdy začnou trhy a to by letos mělo být 2.12.2016 odpoledne. Zajděte se podívat na oblíbenou vánoční akci, kterou mají rádi nejen děti, ale i dospělí.

Prodej na trzích

Pokud byste rádi prodávali na trzích, tak přihlášky je možné podávat jen do 13.11. Více informací a přihlašovací formulář najdete na kulturafm.cz.

Beskydské adventní farmářské trhy

Navíc na náměstí Svobody se můžete podívat i na Beskydské farmářské trhy, které se budou konat 24. listopadu. Čeká tam na vás nejen klasický, ale i sváteční sortiment.

Na trzích ve Frýdku-Místku bude nejméně 12 stánků, takže pokud byste se chtěli podívat na větší, můžete jet do Ostravy nebo Havířova, kde se konají mnohem větší vánoční trhy.