logo

Navštivte tradiční vánoční trhy ve Frýdku-Místku

Frýdek-Místek


Vánoce se opravdu velmi rychlým krokem blíží. Za chvíli můžeme očekávat první sníh a začátek adventu. S adventem nás také čekají i příjemné povinnosti, jako je pečení cukroví, návštěva trhů nebo nakupování dárků. Možná tyto činnosti moc rádi nemáte, možná se ale na ně na druhou stranu dost těšíte.

Kdy se konají trhy ve Frýdku-Místku?

Vánoční trhy ve Frýdku - Místku se konají již od 27. 11. až do 30. 12. 2022 na náměstí Svobody. Každý den bude adventní městečko otevřeno od 9:00 do 18:00. Součástí trhů bude i doprovodný program, kdy si poslechnete koncerty, cimbálovky a dětské sbory a mnoho dalšího.

Čeká na vás všudypřítomná sváteční atmosféra, tradiční melodie a bohatý kulturní program. K tomu i adventní dílny, Ježíškova pošta a ohrádka se zvířátky.

Letos se tato akce koná od 27. listopadu do 30. prosince.

Na vánočních trzích koupíte tradiční dekorace, drobné dárky, doplňky, formičky, svíčky, šperky, občerstvení a mnoho dalších artiklů, ze kterých si vybere naprosto každý.


Ozdobte zahradu nebo balkon vánočními rampouchy, které vypadají impozantně.

Dále budou nachystány pro děti adventní dílny, na náměstí bude připravena Ježíškova pošta, dřevěná zvonička, dětský kolotoč, vánoční domeček, ohrádka se zvířátky nebo vláček.

Rozsvícení vánočního stromu

Také bude slavnostně rozsvícen vánoční strom na náměstí Svobody a celá výzdoba města. Tato akce se odehraje 27. listopadu, když začnou trhy. Možná i s nějakým programem, který bude zakončen rozsvícením krásně nazdobeného stromu.

Stromeček bude rozsvícen na náměstí Svobody 27. 11. v 16:00.

Jarmark doplní vůně punče na každém rohu a vánoční výzdoba, kterou letos bude mít Frýdek-Místek velice pěknou. Račte se podívat a ponořit do zimní atmosféry.


Získejte nádherné ozdoby nejen na stromeček ⭐


Beskydské adventní farmářské trhy

Navíc se na náměstí Svobody můžete podívat i na Beskydské farmářské trhy, které se budou konat uprostřed listopadu. Čeká tam na vás nejen klasický, ale i sváteční sortiment. Otevřeno má být od 8:00 do 14:00.

Minulý rok byl na poslední chvíli vyhlášen nouzový stav a nesměly se konat adventní trhy s výjimkou prodeje kaprů a stromků. Snad se letos tato situace nebude opakovat.

Na trzích ve Frýdku-Místku bude nejméně 12 stánků s velmi zajímavým sortimentem, takže pokud byste se chtěli podívat na větší, můžete jet do Ostravy nebo Havířova, kde se konají mnohem větší vánoční trhy.


Podívejte se na: