logo

Navštivte tradiční vánoční trhy ve Frýdku-Místku

/media/images/frydekmistek.jpg


Vánoce se opravdu velmi rychlým krokem blíží. Za chvíli můžeme očekávat první sníh a začátek adventu. S adventem nás také čekají i příjemné povinnosti, jako je pečení cukroví, návštěva trhů nebo nakupování dárků. Možná tyto činnosti moc rádi nemáte, možná se ale na ně na druhou stranu dost těšíte.

Data postupně doplňujeme a doufáme, že se letos vše bude konat tak, jak je zvykem. Zatím čekáme na bližší informace.

Kdy se konají trhy ve Frýdku-Místku?

Vánoční trhy ve Frýdku - Místku se konají již od 27. 11. až do 23. 12. 2020 na náměstí Svobody. Každý den bude adventní městečko otevřeno od 9:00 do 18:00. V minulých letech byl součástí trhů i doprovodný program, kdy jste si poslechli koncerty, cimbálovky a dětské sbory, letos to však bude jiné.

Kvůli opatřením ohledně koronaviru je kulturní program zrušen, místo něj bude hrát hudba z reproduktorů. Nepřijdete o sváteční atmosféru s tradičními melodiemi.

Letos je tato akce zrušena.

Na vánočních trzích koupíte tradiční dekorace, drobné dárky, doplňky, formičky, svíčky, občerstvení a mnoho dalších artiklů, ze kterých si vybere naprosto každý.


Ozdobte zahradu nebo balkon vánočními rampouchy, které vypadají impozantně.

Dále budou nejspíš nachystány adventní dílny, na náměstí bude připravena Ježíškova pošta, dřevěná zvonička, dětský kolotoč, vánoční domeček, ohrádka se zvířátky nebo vláček.

Rozsvícení vánočního stromu

Také bude slavnostně rozsvícen vánoční strom na náměstí Svobody a celá výzdoba města. Tato akce se odehraje hned v den, kdy začnou trhy a to je tento rok 27. 11. 2020. Odpoledne možná i s nějakým programem vyvrcholí rozsvícením krásně nazdobeného stromu.

Stromeček bude rozsvícen 27. listopadu na náměstí Svobody bez programu.

Jarmark doplní vůně punče na každém rohu a vánoční výzdoba, kterou letos bude mít Frýdek-Místek velice pěknou. Račte se podívat a ponořit do zimní atmosféry.


Získejte nádherné ozdoby nejen na stromeček ⭐


Beskydské adventní farmářské trhy

Navíc se na náměstí Svobody můžete podívat i na Beskydské farmářské trhy, které se budou konat uprostřed listopadu. Čeká tam na vás nejen klasický, ale i sváteční sortiment. Otevřeno má být od 8:00 do 14:00.

Na trzích ve Frýdku-Místku bude nejméně 12 stánků s velmi zajímavým sortimentem, takže pokud byste se chtěli podívat na větší, můžete jet do Ostravy nebo Havířova, kde se konají mnohem větší vánoční trhy.


Podívejte se na: