logo

Krásné vánoční trhy - Přerov 2018

/media/images/prerov.jpg

Velice rychlým tempem se blíží prosinec a s ním také všechno, co k němu patří. Ano, je to advent, vánoční trhy, cukroví i brouzdání po obchodech při nakupování dárků. Sice se toto období každým rokem opakuje, ale pokaždé je výjimečné.

V posledních letech byly vánoční trhy v Přerově podle obyvatel škaredé, chyběla tam atmosféra, program i stánky. Letos proto budou v novém. Na náměstí bude třicet stánků, kde se bude prodávat kvalitní jídlo, pití i řemeslné výrobky.

Krásné Vánoce v Přerově

Vánoce v Přerově začínají již v pátek 30. listopadu 2018 na náměstí T. G. Masaryka a skončí až 1. ledna. Celý prosinec se můžete těšit na zajímavý program. Pro děti bude připraven historický kolotoč, živý betlém a Ježíškova dílna.

Na Horním náměstí se můžete těšit na jarmark, který se bude konat v historickém stylu.


Tradiční vánoční trhy

Můžete navštívit vánoční trhy, které se budou konat také na náměstí T. G. Masaryka od 30.11. Najdete tam mnoho stánků, ve kterých prodejci nabídnou nejen různé pamlsky (sladké i slané), dárky, dekoraci, nápoje, ale i další zajímavé artikly. Určitě si tam vybere každý. Hlavně tam bude skvělá atmosféra, která snad všechny potěší.

Nebude chybět ani mikulášská nadílka 5.12., zpívání koled, vánoční salon, silvestrovské oslavy, ohňostroj, diskotéka, opékání buřtů atd.

Rozsvícení vánočního stromu

V neděli 2. prosince se koná slavnostní rozsvěcení stromu, které bude doprovázeno bohatým programem. Ten začne v 17:00, kdy se na pódiu představí Lukáš Mareček. Následně přijde na pódium primátor, který společně se školáky zahájí trhy a vyhlásí vítěze soutěže o jméno stromu. V 18:00 jej slavnostně rozsvítí. Poté si poslechněte Red Sock orchestra.

Opět se můžete těšit na krásné hrníčky a kelímky, jež budou sloužit na pití nápojů během trhů.

Program, který vás zaujme

Téměř každý den se můžete těšit na zajímavý vánoční program, na scéně vystoupí mnoho různých interpretů, dále se bude konat putování v městském domě za vánoční hvězdou, jsou naplánována vystoupení pro děti i dospělé, mažoretky, folklórní soubory, dechovky atd.

Rovněž se můžete těšit na oblíbené koncerty, na pódiu zazpívá skupina Špunt, ADD Gospel, Travellers, Drum Kids, Šediváci, Kristián Šebek, František Nedvěd a plno revival kapel.

Letos nebude chybět ani kino, ve kterém se promítnou S tebou mě baví svět, S čerty nejsou žerty, Byl jednou jeden král, Tři bratři, Pelíšky, Pupendo, Anděl páně atd.

Ve středu 5. prosince přijde na náměstí Mikuláš, který si připraví pro děti program od 16:00. O týden později 12. prosince si můžete zazpívat koledy s Deníkem. Na Horním náměstí bude taktéž připraven zajímavý program.

Těšíte se nejen na vánoční trhy, ale i na tradiční atmosféru?