logo

Vánoční trhy - Přerov 2016

/media/images/prerov.jpg

Velice rychlým tempem se blíží prosinec a s ním také všechno, co k němu patří. Ano, je to advent, vánoční trhy, cukroví i brouzdání po obchodech při nakupování dárků. Sice se toto období každým rokem opakuje, ale pokaždé je výjimečné.

Vánoce v Přerově

Vánoce v Přerově začínají již v neděli 27. listopadu 2016 (v tento den také začíná advent) a končí až 1. ledna. Opět na vás čeká celý prosinec plný zajímavého programu, trhů i dalších akcí. Byla by škoda se jich nezúčastnit.

Nejprve bude v neděli 27. listopadu na náměstí TGM slavnostně rozsvícen vánoční strom v 17:00 s doprovodným programem. Rozsvítí jej primátor města s dětmi. K tomu je připraven i bohatý kulturní program, v 16:30 se můžete těšit na ADD Gospel a poté na kapelu Fleret. V 17:30 bude před Galerií města Přerov na Horním náměstí rozsvícen vyřezávaný betlém.

Tradiční vánoční trhy

Dále můžete navštívit vánoční trhy, které se budou konat také na náměstí T. G. Masaryka od 29.11. Najdete tam mnoho stánků, ve kterých prodejci nabídnou nejen různé pamlsky (sladké i slané), dárky, dekoraci, nápoje, ale i další zajímavé artikly. Určitě si tam vybere každý. Hlavně tam bude skvělá atmosféra, která snad všechny potěší.

Nebude chybět ani mikulášská nadílka 5.12., zpívání koled 14. prosince v 18:00, vánoční salon, silvestrovské oslavy, ohňostroj, diskotéka atd.

Téměř každý den se můžete těšit na zajímavý vánoční program, na kterém vystoupí mnoho revival skupin, dále bude putování v městském domě za vánoční hvězdou, je naplánováno mnoho vystoupení pro děti i dospělé, mažoretky, folklórní soubory, dechovky atd.

Pokud chcete na trzích prodávat, zjistěte si potřebné informace nejlépe v informačním centru města Přerov. Tam vám sdělí více podrobností nebo vás odkáží jinam.

Těšíte se nejen na vánoční trhy, ale i na tradiční atmosféru?