logo

Tradiční vánoční trhy ve Zlíně

/media/images/zlin.jpg

Čas utíká tak velmi rychle, prázdniny utekly jako voda a pomaloučku už nám začínají na dveře ťukat Vánoce. Sotva uběhly ty minulé a už jsou tady zase nové. Těšíte se také na ten kolotoč příprav, pečení, nákupů a příjemné nálady? Možná ano, možná ne. Dnes se podíváme na vánoční trhy ve městě Zlín.

Kdy začíná adventní čas a vánoční jarmark?

Vánoční jarmark ve Zlíně je naplánován již od 3.12.2017, v tento den začíná advent a také bude v 18:00 slavnostně rozsvícen vánoční strom na náměstí Míru. Menší stromky budou rozsvíceny i v dalších částech města. Rozsvícením stromu se tradičně zahájí advent, rozsvítí se také výzdoba po městě a na náměstí se postaví dřevěné budky. Skončit má 23.12.

Program na 3.12.2017

17:00 Jitka Šuranská s doprovodem
17:45 Fanfáry - Zámečtí Trubači
18:00 Rozsvěcení stromu primátorem města Zlín za doprovodu fanfár
18:00 Sbor Moravské děti

Letos se můžete těšit na několik novinek. Kromě lepšího osvětlení a adventní výzdoby bude drobná změna v trzích, které se budou konat trošku jinak.


Vánoční trhy začínají 3. prosince a končí 23.12.2017. Konají se nejen na náměstí Míru, ale také na uličce směrem k McDonald's. Vánoční jarmark vás překvapí více než stovkou stánkařů, kteří nabídnou různé dárky, dekoraci, řemeslné výrobky, občerstvení (svařák, punč, medovinu), ryby i stromky.

Tak jako každý rok, tak i letos se můžete těšit na velice bohatý program, který bude zveřejněn až pár dní před akcí. Na pódiu vystoupí malí i velcí umělci, známí i neznámí umělci. Taktéž bude připraven bohatý program pro děti, aby se nenudily.

Registrace na trhy

Pokud byste chtěli prodávat na vánočním jarmarku, můžete se zaregistrovat. Tato registrace probíhá pouze elektronicky na zlin.eu. Nezapomeňte, že počet stánků je omezen, proto byste si měli pospíšit a navíc je uzávěrka přihlášek již koncem září.