logo

Úžasné vánoční trhy v Pardubicích 2016

/media/images/pardubice.jpg

Již za chvíli bude listopad a prosinec a s ním i vánoční svátky. Stačí si připomenout rozsvícení stromu na náměstí, vánoční trhy, nákupy dárků, zdobení domovů a zahrad... Opět se bude jednat o krásný čas, který můžeme zase skvěle prožít. A jak to bude letos vypadat s Vánocemi v Pardubicích? Podívejte se. Pardubice letos opět připravily mnoho vánočních akcí, které začínají již v listopadu.

Mikulášské adventní trhy

Mikulášské trhy se budou konat na Pernštýnském náměstí od soboty 26.11. do neděle 27.11. od 10:00 do 18:00. Zajděte se podívat na ukázku řemesel, kupte něco k snědku nebo si kupte něco pro radost. V neděli k večeru bude rozsvícen strom.

Rozsvícení vánočního stromu

Ve městě Pardubice naplno začne vánoční období slavnostním rozsvícením vánočního stromu na Pernštýnském náměstí, které je naplánováno na neděli 27.11.2016 v 16:15. Tak se na něj běžte podívat.

Čertovská merenda

Pro děti je připravena Mikulášská akce 5.12. odpoledne na náměstí. Zajděte se podívat na Mikuláše, čerta a anděla a potěšte děti.

Pardubické vánoční trhy

Vánoční trhy se budou konat v Pardubicích v prosinci ve třech termínech:

1. termín je od 3.12. do 4.12. na třídě Míru (před OC Magnum). Bude tam připraveno mnoho dřevěných stánků a pečlivě vybraní prodejci.

2. termín je od 10.12. do 11.12. na Pernštýnském náměstí.

3. termín je od 17.12. do 18.12. na Pernštýnském náměstí.

Kromě stánků se můžete podívat na zajímavý kulturní program, zazvonit si do zvoničky splněných přání, navštívit betlém s živými zvířátky, Ježíškovu poštu, kolotoč, Zelenou bránu a mnoho dalšího. Na stáncích můžete koupit dárky, dekoraci, občerstvení nebo cukroví. Každý den bude otevřeno od 10:00 do 20:00, v neděli jen do 18:00.

Prodej na vánočních trzích

Pokud chcete prodávat na trzích v Pardubicích, informujte se v Kulturním centru Pardubice, kde dostanete více informací. Pokud chcete prodávat na výstavišti, tak vám poskytnou více informací přímo tam.

Vánoční trhy na výstavišti Pardubice

Také na výstavišti (PVV) se budou konat vánoční trhy v těchto datech: 16. - 18.12., které jsou pojmenované Pardubické Vánoce. Jedná se již o 22. ročník, kde vás přivítá skvělá atmosféra, tradiční sortiment a program. Kupte si dárky, textil, kosmetiku, občerstvení a další zboží.

Těšíte se na Vánoce a skvělou sváteční atmosféru? Nezapomeňte na pečení cukroví a vánočky. Doporučujeme vám tento recept, který je vyzkoušený a výborný.