logo

Olomoucké vánoční trhy 2019 vás opět překvapí

/media/images/olomouc.jpg

Za pár týdnů tady máme opět svátky, kterým předchází advent, vánoční trhy, pečení cukroví, nakupování dárků a velký úklid. Zase se můžeme těšit na tradiční příjemnou vánoční atmosféru, která nás bude doprovázet již od poloviny listopadu a přes celý prosinec. Kdo by se netěšil na nejoblíbenější svátky v roce, které nás čekají ke konci prosince? Přesně tak, budou tady opět Vánoce. Konečně.

Vánoční trhy Olomouc

Možná se také chystáte na vánoční trhy v Olomouci a zajímá vás, jak to s nimi letos bude vypadat. Můžete se těšit na trhy na Horním i Dolním náměstí. Letos budou opravdu ve velkém stylu a zavítá sem spousty známých osobností.

Vánoční trhy v Olomouci se konají od 22.11. do 24.12.2019 v historickém centru města - tedy na Horním a Dolním náměstí. Na Horním náměstí bude rozprostřeno mnoho stánků, ve kterých naleznete velmi hodně zajímavého zboží, jako jsou ozdoby, dárky, oblečení, sklo, dobroty, občerstvení atd. Dále nebude chybět bohatý kulturní program, betlém a zábava pro děti. Na Dolním náměstí bude zprovozněno kluziště již někdy začátkem listopadu.

Vybíráme z programu

Letos na pódiu vystoupí hvězdy jako O5 a Radeček, Yo Yo Band, Bohuš Matuš, Nezmaři, Heidi Janků, Neřež, Nelly, Kamélie, Revox, Blues Power, Fleret, Sponteo a mnoho revival kapel. Dále orchestry, divadla, pěvecké sbory, kouzelníci atd.


Kdy bude rozsvícen strom?

Vánoční strom bude slavnostně rozsvícen první den trhů v 18:00. Těsně před ním bude vyhlášen vítěz soutěže Pojmenujte vánoční strom, čehož se bude účastnit i primátor města.

Vánoce na výstavišti Flora

Také na výstavišti se budou konat vánoční trhy od 13. do 15. prosince. Letos se jedná již o 39. ročník. Bude připraven zajímavý program, také tam najdete velký výběr vánočního a dalšího zboží, které se vám bude hodit.


Získejte nádherné ozdoby nejen na stromeček ⭐


Na trzích si určitě užijete spousty zábavy. Každý den se můžete podívat na něco speciálního a k tomu koupit i něco dobrého na zub. V neposlední řadě zakoupíte zajímavé zboží, které se hodí k těmto skvělým svátkům.

Na Dolním náměstí bude také otevřeno oblíbené ledové kluziště od konce listopadu a přes celý prosinec.

31.12.2019 se na Horním náměstí oslaví Silvestr a příchod nového roku.


Podívejte se na: